Exkurze do Itálie

Vážení rodiče, milí žáci,

po delší odmlce posílám několik dalších informací. Jménem cestovní kanceláře bych se všem omluvit za prodlevu. Bohužel Itálii v posledních týdnech zasáhly povodně a dotklo se to i tamní partnerské organizace, která nám zajišťuje ubytování. Bez potvrzeného ubytování pak nebylo možné vystavit smlouvu o zájezdu a proto se zpozdilo i odeslání plateb.

Nyní by vše již mělo být v pořádku. Ubytování je již zajištěné, v pondělí potvrdíme smlouvu a během týdne odejde zpožděná záloha.

Zároveň jsme se s referentkou CK dohodli na pořádání informační schůzky na čtvrtek 25.5. v 17:30. Během setkání Vám zástupkyně CK představí program zájezdu, jeho organizaci a bude prostor pro Vaše dotazy. Ze setkání pošlu shrnutí podstatných informací pro všechny, kteří nebudou mít možnost se účastnit.

Setkání proběhne formou videokonference přes školní učebnu (podobně jako probíhala distanční výuka). Pro potřeby videokonference bude pro účastníky vytvořena učebna ,,Exkurze do Itálie‘‘, kam budou pozváni všichni žáci, kterých se to týká. Pro připojení pak stačí využít žákovský účet.

V případě jakýchkoliv dotazů můžete využít pondělní konzultační odpoledne nebo napsat zprávu přes SkoluOnline.

Hezký zbytek dne. S pozdravem Jiří Švehla.